Переваги оренди будівельної техніки в Україні

Автовежа в оренду Разом з тим, як увійшла в стан стагнації будівельна галузь, уповільнили своє зростання найактивні сегменти ринку, супутні будівельної індустрії. У чималому ступені серед них опинився і ринок будівельної техніки. Оренда ж будівельної техніки, як один із фаворитів сегменту, все ж таки «залишається на плаву», а на думку деяких гравців ринку має навіть передумови зміцнитися і наростити оберти.

З початком будівельного буму в нашій країні будівельні компанії по-різному підійшли до питання забезпечення будівництва необхідною технічною базою. Найбільш великі й заможні сформували власні парки техніки, що включають в себе всю необхідну механізацію. Інша частина будівельників, що має більш скромні фінансові можливості, обмежилася купівлею техніки, яка не вимагала великих витрат на придбання (найчастіше це техніка що була у використанні). Компанії, що вирішили піти по третьому шляху, практично всю необхідну механізацію орендували.

В Україні орендний бізнес все ще перебуває в стадії розвитку і говорити про велику різноманітність ринку оренди не доводиться. У більшості випадків будівельники користувалися послугами з оренди техніки в період пікового попиту або при нестачі власних коштів. Крім того, найбільш попитною зокрема, була оренда нестандартного або капіталомісткого обладнання.

За оцінками експертів в Україні на частку орендованих машин припадає близько 10% від загального обсягу використовуваної будівельної техніки в той час, як середньоєвропейський показник складає 40–50%, а у Великій Британії, наприклад, доходить до 80%. У Росії відсоток орендованої будівельної техніки становить 15 %, лідером ж, є Америка, де на частку оренди припадає 90%.

За кордоном вже давно зрозуміли, що техніку вигідно орендувати у компаній, що спеціалізуються на експлуатації та утриманні подібних машин.

Спеціалістам завжди простіше визначити потребу своїх клієнтів у тому чи іншому вигляді будівельної техніки, надати її в оренду і підключити до роботи профільних фахівців.

На думку деяких учасників ринку, утримання та експлуатація парку будівельної техніки або окремих його видів може стати «непідйомним тягарем» для виконавця робіт, особливо в нинішній непростій для галузі ситуації, та успішним бізнесом для фахівця вузького профілю.


Наші переваги

Парк автокранов для любых задач!
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
$('#s6').cycle({
  fx: 'scrollLeft',
  timeout: 6000,
  delay:  -2000

  });

Розсилка новин

 Введіть свій e-mail: