Оренда довгомірів без посередників

Оренда довгоміра для замовлення послуги Вам необхідно подзвонити по телефону +38-044-228-82-55; +38-066-180-95-55, + 38-098-523-42-68.

Оренда довгоміра в КиєвіДовгоміри - автомобілі підвищеної надійності та місткостью, за допомогою яких здійснюється перевезення габаритних вантажів нестандартних розмірів довжиною до 13,4 метрів і вагою до 20 тонн. Компанія "Техно-Лідер" готова надати вам для проведення автоперевезень вантажні довгоміри.

Так як вміст у власному автопарку такої техніки як довгоміри не цілком виправдано для багатьох організацій, яким потрібно перевезення вантажів час від часу, ми пропонуємо взяти довгомір в оренду і оперативно вирішити проблему перевезення.

Якщо у вас є нестандартний вантаж, або ви хочете здійснити вантажоперевезення продукції на автомобілях підвищеної місткості, замовляйте довгоміри у компанії "Техно-Лідер" і ми з радістю виконаємо Ваше замовлення.

Оренда довгоміра дозволить Вам вирішити питання з перевезенням нестандартних вантажів.

 

До Ваших послуг довгоміри:

 

Довгомір на базі автомобіля DAF CF75

Довгомір на базі автомобіля DAF CF75

 

Вантажопідйомність: 20 тонн.

Довжина напівпричепа: 13,4 м.

Майданчик відкритий.
 

Довгомір на базі автомобіля КАМАЗ в оренду

Довгомір на базі автомобіля КАМАЗ

 

Вантажопідйомність: 20 тонн.

Довжина напівпричепа: 13 м.

Майданчик відкритий.

Длинномери в основному використовуються для перевезення будівельних матеріалів, таких як: метал, арматура, цегла, піноблоки, бетонні плити і балки, і т.і. Так само для громозткого обладнання у власній упаковці.Низькорамна платформа на базі автомобіля DAF в оренду

Низькорамна платформа (трал) на базі автомобіля DAF:

 

 

Вантажопідйомність 30 тонн.

Висота платформи 80 см.

Трал використовується для перевезення екскаваторів, бульдозерів, побутівок, вагончиків і інших великогабаритних вантажів.

 

 

 

 

Оренда довгоміраОренда довгоміра - це найкраще рішення, яке зможе значно заощадити Ваш час і кошти. 

Якщо Вам належить перевезення нестандартних вантажів або необхідні машини підвищеної місткості, компанія «Техно-Лідер» готова запропонувати до Ваших послуг довгоміри.

Дозвольте нагадати, що ТОВ «Техно-Лідер» також надає до ваших послуг різні види спецтехніки і у нас можна купити чернозем, пісок, грунт, щебінь.


Наші переваги

Парк автокранов для любых задач!
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
$('#s6').cycle({
  fx: 'scrollLeft',
  timeout: 6000,
  delay:  -2000

  });

Розсилка новин

 Введіть свій e-mail: