Як вибирати спецтехніку в оренду

 

Вибираємо автокран

Вибираємо автокран Галічанін

Автокрани дуже зручні своєю мобільністю та маневреністю. Крім того, їх перевага полягає в можливості обрати із широкого спектру вантажопідйомності найоптимальнішу, що істотно впливає на орендну вартість. До речі, саме вантаж і визначає, який саме автокран Вам необхідний. Першочерговий параметр вантажу - це його вага, він не повинен перевищувати межі вантажопідйомності автокрана. Бажано навіть залишити зазор між цією межею і найбільшою масою вантажу, щоб зберегти ефективність і забезпечити безпечну обстановку на будівельному майданчику.

Наступний параметр - це габарити вантажу. Після того як Ви врахували характеристики вантажу, подумайте про те, на якій поверхні буде працювати автокран. Так як майданчик для розміщення техніки повинен бути рівним, а об'єкт робіт може бути віддаленний на кілька метрів від потрібної локації, то необхідно буди уважним в розрахунках. Але тут Вам на допомогу прийдуть наші фахівці і допоможуть підібрати ідеальну для ваших завдань техніку.

 

Вибираємо автовежу

Автовежа АП 18 в оренду

Щоб правильно вибрати автовежу важливо точно знати, які завдання будуть виконуватися за допомогою цієї спецтехніки. У першу чергу, необхідно враховувати на якій висоті будуть проводитися роботи, і яку вагу потрібно буде піднімати. Максимальна робоча висота залежить від вильоту стріли і позначається цифрами в індексації машин, а вантажопідйомність варто уточнювати.

Наступний фактор - скільки вільного простору, і які перешкоди є біля об'єкта. Наприклад, у міських умовах найкращим чином справляється зі своїми завданнями телескопічний автопідйомник. Його переваги у компактності та маневреності стріли. Якщо відстань до об'єкта не обмежена, то Вам підійде звичайна локтьова автовишка. Вона навіть буде незамінна при роботах за деякими перешкодами, як наприклад паркан, стіна або козирьок.

Також значення має і прохідність до умовного об'єкту. Якщо під'їзди до нього ускладнені, то краще взяти автовишки на автомобільному шасі. Але необхідно пам'ятати при цьому, що сам майданчик для розміщення автовежі повинен бути рівним (максимально допустимий кут нахилу машини - не більше 5 градусів).

Незалежно від Ваших власних пізнань в галузі будівельної техніки Ви можете покластися на наших консультантів. З огляду на Ваші вимоги та побажання, ми підберемо для Вас найкращий варіант і надамо кваліфікованих машиністів.


Наші переваги

Парк автокранов для любых задач!
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
Автовышки для трудных дорог и для узких улиц.
$('#s6').cycle({
  fx: 'scrollLeft',
  timeout: 6000,
  delay:  -2000

  });

Розсилка новин

 Введіть свій e-mail: